Kirjaudu
Jäsennumero:

Salasana:

Salasana unohtunut?

Tilastot

Valitse sarja:

Valitse alasarja:

Sarjataulukko

SijaJoukkueOVJaVJaTT+-MEP/OP
1Ketterä52307312191132592,058107
2K-Espoo52269413158126321,90499
3JoKP52276514182129531,88598
4FPS52245617170152181,69288
5KeuPa HT52224620165170-51,53880
6RoKi52198718152161-91,53880
7Hokki52214819152155-31,51979
8IPK52188620143151-81,46276
9Hermes52184921142151-91,36571
10K-Vantaa52176821146172-261,36571
11TUTO Hockey5218552414514501,32769
12SaPKo52175525143159-161,26966
13Peliitat52129526132163-311,13559
14KOOVEE52105829130185-550,92348


Allaolevassa kuvassa on havainnollistettu joukkueiden pistekeskiarvot suhteessa muihin. Sarjan ollessa kesken logon takana näkyy vaalea sininen palkki joka kertoo sen vaihteluvälin jolle joukkueen lopullinen pistekeskiarvo tulee sijoittumaan.

0 0.25 0.5 0.75 1 1.25 1.5 1.75 2 2.25 2.5 2.75 3 2.06 1.9 1.88 1.69 1.54 1.54 1.52 1.46 1.37 1.37 1.33 1.27 1.13 0.92

Ketterä

 0 0.25 0.5 0.75 1 1.25 1.5 1.75 2 2.25 2.5 2.75 3

K-Espoo

 0 0.25 0.5 0.75 1 1.25 1.5 1.75 2 2.25 2.5 2.75 3

JoKP

 0 0.25 0.5 0.75 1 1.25 1.5 1.75 2 2.25 2.5 2.75 3

FPS

 0 0.25 0.5 0.75 1 1.25 1.5 1.75 2 2.25 2.5 2.75 3

KeuPa HT

 0 0.25 0.5 0.75 1 1.25 1.5 1.75 2 2.25 2.5 2.75 3

RoKi

 0 0.25 0.5 0.75 1 1.25 1.5 1.75 2 2.25 2.5 2.75 3

Hokki

 0 0.25 0.5 0.75 1 1.25 1.5 1.75 2 2.25 2.5 2.75 3

IPK

 0 0.25 0.5 0.75 1 1.25 1.5 1.75 2 2.25 2.5 2.75 3

Hermes

 0 0.25 0.5 0.75 1 1.25 1.5 1.75 2 2.25 2.5 2.75 3

K-Vantaa

 0 0.25 0.5 0.75 1 1.25 1.5 1.75 2 2.25 2.5 2.75 3

TUTO Hockey

 0 0.25 0.5 0.75 1 1.25 1.5 1.75 2 2.25 2.5 2.75 3

SaPKo

 0 0.25 0.5 0.75 1 1.25 1.5 1.75 2 2.25 2.5 2.75 3

Peliitat

 0 0.25 0.5 0.75 1 1.25 1.5 1.75 2 2.25 2.5 2.75 3

KOOVEE

 0 0.25 0.5 0.75 1 1.25 1.5 1.75 2 2.25 2.5 2.75 3