Kirjaudu
Jäsennumero:

Salasana:

Salasana unohtunut?

Tilastot

Valitse sarja:

Valitse alasarja:

Sarjataulukko

SijaJoukkueOVJaVJaTT+-MEP/OP
1Ketterä281741611168432,1460
2FPS311813911897211,9059
3KeuPa HT291703910691151,8654
4JoKP27133298369141,7447
5K-Espoo2812448827931,6847
6RoKi31134410101103-21,6551
7Hokki3315251110289131,6454
8SaPKo291043128586-11,4141
9IPK29773127889-111,3138
10K-Vantaa3110341486112-261,2940
11Peliitat34963168498-141,2442
12Hermes29834147992-131,1734
13KOOVEE318161684113-291,0332
14TUTO Hockey30652177790-131,0030


Allaolevassa kuvassa on havainnollistettu joukkueiden pistekeskiarvot suhteessa muihin. Sarjan ollessa kesken logon takana näkyy vaalea sininen palkki joka kertoo sen vaihteluvälin jolle joukkueen lopullinen pistekeskiarvo tulee sijoittumaan.

0 0.25 0.5 0.75 1 1.25 1.5 1.75 2 2.25 2.5 2.75 3 2.14 1.15-2.54 1.9 1.13-2.35 1.86 1.04-2.37 1.74 0.9-2.35 1.68 0.9-2.29 1.65 0.98-2.19 1.64 1.04-2.13 1.41 0.79-2.12 1.31 0.73-2.06 1.29 0.77-1.98 1.24 0.81-1.85 1.17 0.65-1.98 1.03 0.62-1.83 1 0.58-1.85